Presidents de la Diputació de Girona des de l'any 1979

  • Joan Vidal i Gayolà
    (Del 26 d'abril de 1979 a l'11 de febrer de 1980)
  • Arcadi Calzada i Salavedra
    (De l'11 de febrer de 1980 al 9 de juny de 1983)
  • Salvador Carrera i Comes
    (Del 9 de juny de 1983 al 13 de juliol de 1987)
  • Josep Arnau i Figuerola
    (Del 13 de juliol de 1987 al 7 d'octubre de 1994)
  • Pere Macias i Arau
    (Del 7 d'octubre de 1994 al 20 de juny de 1996)
  • Frederic Suñer i Casadevall
    (Del 20 de juny de 1996 al 4 d'agost de 1999)
  • Carles Pàramo i Ponsetí
    (Del 4 d'agost de 1999 al 30 de juliol de 2007)
  • Enric Vilert i Butchosa
    (Del 30 de juliol de 2007 fins el 15 de julol de 2011).
  • Jaume Torramadé i Ribas
    (Del 15 de juliol de 2011 fins el 29 de gener de 2013).
  • Joan Giraut i Cot
    (Del 29 de gener de 2013 fins al 3 de juliol de 2015).
  • Pere Vila i Fulcarà
    (Dell 3 de juliol de 2015 fins l'actualitat).



Portal de Transparència de DDGI
Cercador
BOP Butlletí Oficial de la Província Factura electrònica Operacions pressupostàries Tràmits en línia
  • Utilitats
  • Imprimir Imprimir
  • Enviar Enviar
Dipsalut xaloc Conservatori Girona Semega Casa de Cultura Vies Verdes cilma ccb El Canal Sumar Consorci de les gavarres
REGISTRE GENERAL D'ENTRADA Pujada de Sant Martí, 4-5. 17004. Girona · T 972185000
I SORTIDA DE DOCUMENTS Horari: De dilluns a divendres de 8.30 a 14 h. NIF:P1700000A